Tüm süreçlerde sizinleyiz

Sayfa Yükleniyor...

Yukarıdaki butona tıklayarak soru ve destek için bizimle iletişime geçebilirsiniz....

Sıkça Sorulan Sorular

FAYDALI BAĞLANTILAR

 • Konut satın aldığımda araziyi de satın alıyor muyum?

  Evet. Satın aldığınız konutun bulunduğu arazinin pay sahibi oluyorsunuz ve bu oranınız size verilen tapu da belirtilmektedir.

 • Satın aldığım konut un tapusunu ailem veya arkadaşımla ortaklaşa alabilir miyim?

  Evet. Satın aldığınız konut u ortaklaşa ailen veya başkaca birileri ile alabilirsiniz, bir konut maksimum 10 hissedarlı olabilir. İstediğiniz pay veya hisse ile konut u satın alabilirsiniz.

 • Konut dışında yatırım amaçlı arazi satın alabilir miyim ?

  Evet. Satın alacağınız arazi özellikle şehir içerisi veya yakınında ise ve imarlı arsa (inşaat yapılabilir ) ise ve askeri güvenlik arazisi değilse bu araziyi satın alabilirsiniz.

 • Konut satın aldığımda konut ücreti dışında ne gibi masraflarım olur?

  Tapu Masrafları konutun kadastro bedelinin % 4 ü kadar tapu masrafı sadece bir kez ödenir. Tapu işlemleri için noter ve tercüman ücreti ödenir. (maximum 300 dolar) Su ve Elektrik abonelik ücretleri ödenir. (maximum 400 dolar) Yılda bir kez emlak vergisi ödenir. (Konuta göre değişmekle beraber yaklaşık 100-200 dolar)

 • Su ve elektrik faturaları gibi faturalarımı nasıl öderim?

  Sizler ev satın altığınızda bir vergi numaranız da olacaktır. Bu vergi numaranız ve pasaport fotokopinizle herhangi bir banka şubesinden hesap açtırabilir ve bu hesaptan faturalarınız için otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

 • Taksitle konut satın alabilirmiyim ?

  Evet. Satın aldığınız konutun banka ekspertiz değerinin %50 si kadar 120 aya kadar taksitle kredi alabileceğiniz gibi, firmamız sizlere daire bedelinin %50 sine 24 aya kadar bankasız kefilsiz kredi imkanı sağlamaktadır. Detaylı bilgi için lütfen satış elemanlarımızı arayınız.

Bizimle iletişime geçin!

Satıştaki olan projelerimiz için lütfen iletişime geçiniz.

Size özel fırsatlar için uzman emlak danışmanlarımızdan bilgi alınız.

Sizde Ali Kemal Gürdal kalitesini ve ayrıcalıklarını yaşayın.

Liman Mahallesi Atatürk Bulvarı. No:242

A. Necla Bileydi İş Mrk. K: 2 D: 3

 

Konyaaltı-ANTALYA

SATIŞ DESTEK TELEFONLARIMIZ

T: +90 532 476 25 66 | T: +90 533 672 64 33

 

Projelerimizden daire satın almanız durumunda, satış öncesi ve sonrası tüm hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Projelerde her türlü değişiklik yapma hakkı firmamızca saklı tutulmaktadır.